GOLFITREENERID

Treener ehk golfikeeles PRO on vastava väljaõppe saanud õpetaja, kelle ampluaa sisaldab kõiki golfimängu valdkondi. Kuid kitsamalt võib golfitreener spetsialiseerud ka golfis, nagu igal erialal. Mõnel PRO’l on spetsiifilised teadmised golfimängija psühholoogiast, mõnel jällegi golfi füüsikast. 

Kui oled läbinud Green Cardi kursuse, ja alustanud golfiga, siis endalegi üllatuseks on golfiõpetajat vaja igal mängijal ikkagi pea igal hooajal.

Kuna Eesti kliimas on talv siiski selline periood, kus golfimäng jääb pigem tahaplaanile, siis kevadel uuesti murule minnes tuleb kasuks kas eratund või grupitreening PRO juures.

Selleks, et panna kirja eratund PRO juures või grupitreeningul, palun võta ühendust Caddiemasteriga või täida allolev vorm. 

 

 

 

GOLFIÕPETAJAD

PRO Valdek Apivala

PRO Valdek Apivala

 

PRO Valdek on Eesti üks staaźikamaid golfitreenereid. Valdeku tugevusteks on tema pikk töökogemus golfi valdkonnas, põhjalik lähenemine Green Card’i kursuslaste ettevalmistusele ja huumorimeel. Tema golfihuumor on paljudele alustajatele esimene positiivne impulss golfiväljakule naasta. 

 

Üks tore fakt Valdek Apivala kohta, mida paljud ei tea on selline, et ta on esimene golfiklubi kapteniks valitud mängija Lõuna-Eestis. Valdek on veendunud, et peamine väärtus golfi juures on just liikumine ja enda tervise eest hoolitsemine.

GOLF_LEADER2_2023grupp

Golfijuhendajad

 

Golfijuhendaja on mängija, kes on saanud vajaliku ettevalmistuse laste ja noorte treeningute läbiviimiseks. Samuti on golfijuhendaja pädevuses golfi tutvustamise läbiviimine uutele golfihuvilistele ja abiõpetajana osalemine golfikursusel.

 

Otepää Golfikeskuse juhendajateks on Madis Uudam, Sander Pormeister, Magnar Saar, Oskar Laur ja Janeli Jallai. Juhendajad on saanud Rootsi PGA poolt läbiviidud koolituse käigus vajaliku ettevalmistuse Golf Leader tase 1 ja Golf Leader tase 2 koolitustel 2022 ja 2023 talvel.