KES ON MENTOR?

Mentorid on meie klubi golfisaadikud, kes aitavad alustajatel  saada golfiga “sina-sõbraks”. Golfiga alustamine võib tunduda keeruline, kuid kui sul on mentor, kelle käest saad igal hetkel nõu ja infot küsida, teeb see alustamise oluliselt lihtsamaks. 

Kui oled läbinud Green Cardi kursuse, siis kindlasti kasuta võimalust mentoriga koos mängida. See kuulub kursuse paketti. Meie mentorid on mängijad, kes on alles hiljuti ise kõik need hirmud ja alustamise valud läbi elanud ning oskavad sulle suurepäraselt toeks olla.

Selleks, et panna kirja mentoriga mänguringi aeg, võta ühendust Caddiemasteriga või täida allolev vorm.


 

MENTORID

Kapten Krista

Krista Zeik

Alati rõõmsameelne ja särasilmne Caddiemaster ning OGCC klubi naiste kapten. Krista on Eesti naiste meister sportkeeglis, kuid alustas golfiga 10 aastat tagasi ja hoog aina kasvab. Krista on innukas golfaja, keda võib sageli näha golfiradadel nii naaberriikides kui Eestis.

Golf – see on Krista seltsis puhas rõõm. Tema on veendunud, et peamine väärtus golfi juures on just kvaliteetaeg sõpradega!

Sander Pormeister

Sander Pormeister

Alati kohal ja abivalmis Sander on Head Caddiemaster. Teiste spordialade kõrvalt on vahelduva eduga golfi mängitud juba 12 aastat. Kuna Sander on alati tegelenud meeskondlike spordialadega, siis köidab teda golfis just iseendaga võistlemine. Olgu veel öeldud, et Sander võitis 2021. aastal Otepää Golf & Country Club meistrivõistlused meeste kategoorias ja temaga on igal alustajal põnev koos rajale minna.

479-IMG_6823

Madis Uudam

Madisel on kõige värskemalt meeles golfiga alustamise võlud ja valud. Venna mahitusel sai 2019. aasta sügisel läbitud kursus. Golf on talle andud palju vabas õhus liikumist ja hulgim uusi sõpru. Madisest on tänaseks saanud endalegi ootamatult üks golfi eeskõnelejatest Lõuna-Eestis ja tema eestvedamisel on golfiga tutvust teinud kümned inimesed, kel golfiga varem kokkupuude puudus.

IMG_0521

Magnar Saar

Magnar alustas golfiga 2015. aastal peamiselt sellepärast, et rohkem liikuda. Peale looduses liikumise on golf hea tegevus, mille käigus kohtuda uute inspireerivate inimestega.  Magnari golfihaigus on ainult süvenenud ja tema on alati esimene, kes juba talvel esimesena uurib võistluste kuupäevi. Magnar registreerub alati kohe kui väljakud oma võistluskalendrid avaldavad, siis kui teised alles suusatamise peale mõtlevad.

457-IMG_0043

Oskar Laur

Meie noorim ja kõige kogenum mängija Oskar alustas golfiga juba enne kui käimise selgeks sai. Oskari talvine meelisspordiala on freestyle suusatamine ja see viib kogu tema vaba aja talvisel perioodil. Golf on Oskari meelest köitev just seepärast, et see on väga tehniline ja täpsust nõudev spordiala. Oskar on veendunud, et tulemuste saavutamine rajal on ikkagi pigem tiheda harjutamise kui hea õnne taga.

76F143ED-2740-44F4-AF94-2CE56A895F25

Janeli Jallai

Janeli on alustanud golfiga mitu-mitu korda. Päriselt mängima jäi ta alles kolmandal katsel 2019. aastal. Golf on hea vaheldus suusatamisele ning õpetab olema hetkes. Iga löök on arvel ning see tekitab mõnusalt pinget ja hasarti. Janeli on saavutusspordi tüüpi mõtlemisega ja nõudlik enda mängu suhtes, kuid samas äärmiselt avatud uute huviliste abistamisel esimeste sammude juures. Tema kirg on aidata uued huvilised sujuvalt golfiharrastajaks.

5805

Toomas Kull

Toomas alustas golfamisega 2005. aastal. Golfi  juures hindab ta ausust, hea meeleolu loomist ja hoidmist nii mängu ajal kui ka erinevates klubitegevustes ning loomulikult igast õnnestunud golfilöögist saadud positiivseid emotsioone.

Toomase üks äärmiselt meeldivatest isikuomadustest on tema härrasmehelikkus ja hiilgav huumorimeel.

Toomas on ka üks nendest, kes kuulub Otepää väljaku “HIO (hole-in-one) klubisse”. Tal õnnestus 2012. aastal Otepää 13. rajal avalöögiga pall otse auku saata!

Mark Eikner mentor

Mark Eikner

Mark mängib golfi aastast 2016. 

Teda haarab mängu ilu. Golf on Mäng suure algustähega. See mäng on suur väljakutse ning võimalus iseenda ja teistega võistelda. Mark alustas golfiga tegelemist sellise suure hasardiga, et see viis teda õige pea lausa suurele rahvusvahelisele turniirile Eestit esindama.  

Mark oskab nautida igat mängu selle ilus ja valus. See ongi peamine!