TULE AKTSIONÄRIKS JA TOETA VÄLJAKU TEENUSTE PARENDAMIST

Eesti golfimängijate arv on kolme viimase hooajaga kahekordistunud ja golfiharrastajate lisandumine võimaldab nüüd Otepää mängijatele suunatud teenuseid ja tingimusi parendada. Kui Sa tunned, et sooviksid paremaid tingimusi, eeliseid väljakul ja ühe paremat kvaliteeti, siis TULE LÖÖ KAASA!

 

Kui viimased paarkümmend aastat püsis Eesti mängijate arv stabiilselt madal (kuskil 2300 juures), siis COVID-19 tõi väljakutele jube eelmise hooaja seisuga topeltarvu mängijaid. See tõi nõudluse ka hooaja väliste teenuste osas ja loomulikult parimate tiiaegade hõivatuse. 

Üks võimalus tulevikus nautida golfirajal aktsionäri eeliseid, on soetada aktsia. Aktsia soetamine on mängija poolne toetus investeeringute kiirendusele ja teiselt poolt saab suurema nõudluse juures golfiväljak lubada ka aktsiaga mängijale paremaid soodustusi ning olulisi eeliseid. 

 

 

NB! Golfiaktsia ei ole dividendiaktsia, kuid selle omamisel on omad eelised, kui väljak on täis. Aktiivne aktsionär saab oma aktsiaga kaasnevad eelised ka välja rentida ja teenida tagasi aktsiasse tehtud rahaline panus. Eeliseid ja soodustingimusi saab väljak pakkuda peale investeeringute tegemist.