2023 AKTSIONÄRIL UUED EELISED

Kui golfiväljakutel üle maailma mängijate arvu kahanedes aktsionäride eelised kuivasid kokku, siis golfibuumi ajal paranevad golfikeskuse aktsionäri eelised jõudsalt. 

 

Ka Eesti väljakutel on toimunud COVID-19 pandeemia aastate jooksul pea 100%-line mängijate arvu tõus, mis on viinud golfi Eesti TOP3 kõige kiiremini kasvava spordiala hulka. Soomes näiteks on lisandunud viimaste paari aasta jooksul ca 10 000 mängijat aastas. 

 

 

See kõik hoiab väljakud pigem täis, ning golfikeskuste tulubaasi suurenedes tekib väljakutel võimalus pakkuda eeliseid oma kodumängijale. See on aktsionäri võimalus mängida ühe soodsamalt ning nautida eeliseid oma koduväljakul.

 

 

Otepää väljaku aktsionäridele kehtivad 2023.hooajal endisest oluliselt paremad eelised kui varem, ning uute aktsiahuviliste lisandudes saame pakkuda kvaliteetsemaid harjutusvõimalusi, paremaid aegu ning arendusi golfirajal.

 

Soeta 2023 hooaja mänguõigus sügisel ja alusta oma paketi kasutust kohe, sest miks oma mänguplaane edasi lükata?!

 

Tänu suurenenud huvilie golfi vastu tekkis meil võimalus lisada uusi tooteid näiteks eakale mängijale  – valikus on nüüd 70+  soodusmänguõigus, millel puuduvad mänguaegade piirangud, kuid hind on taskukohasem kui varem. 

 

Golfirajal aktsionäri eeliseid nautida saab rentides või  soetadas aktsia. 

 

Juhime seejuures tähelepanu, et golfiaktsia ei ole  dividendiaktsia, kuid selle omamisel on omad eelised, kui väljaku täituvus lubab rakendada eeliseid. 

 

Aktiivne aktsionär saab oma aktsiaga kaasnevad eelised ka välja rentida ja teenida tagasi aktsiasse tehtud rahaline panus. 

 

Otepääl on alati võimalus kõiki mänguõigusi ja hooaja pakette võimalik tasuda ka kuumaksega – 3, 6, 9 või 12-KUULISE MAKSEGRAAFIKUGA.

 

 

Uuri ja lepi enda makse eelistused koos täpse osamaksete plaaniga kokku Caddiemasterist 56200115 info@otepaagolf.com.