GOLFMAD EESTI KARIKAS BY
VOYAGE GOLF & SPA (BELEK) 13.07.2024

Türgi golfireiside korraldaja GOLFMAD TRAVEL & EVENTS (+ GOLFMAD ACADEMY) tuleb 13.juulil 2024 meile taas külla Otepääle ja korraldab siin võistluse koos superkõvade auhindadega!

Selle võistluse peaauhinnaks on kolm Türgi Beleki golfipaketti allinclusive majutusega VOYAGE GOLF & SPA HOTELLIS 4 ööd ja 2 golfiringiga. Võidupakettide kasutamise ajaks on 08.-15.detsembril 2024 koos meie grupiga, kui mängime GOLFMAD EESTI KARIKATURNIIRI BELEKIS 

Peasponsorid VOYAGE GOLF & SPA ja meie koostööpartner GolfMad Travel & Events golfireiside büroo.

Türgi golfireiside korraldaja GOLFMAD’i võistlus tuleb taas Otepääle koos superkõvade auhindadega!

 

Selle võistluse peaauhinnaks on kolm Türgi Beleki golfipaketti allinclusive majutusega VOYAGE GOLF & SPA HOTELLIS 4 ööd ja 2 golfiringiga. Võidupakettide kasutamise ajaks on 08.-15.detsembril 2024 koos meie grupiga, kui mängime GOLFMAD EESTI KARIKATURNIIRI BELEKIS 08.-15.12.2024 ja juulikuise GOLFMAD EESTI KARIKA võidupakettide võitjad on teretulnud osalema meie Beleki turniiril tasuta.

Peasponsorid VOYAGE GOLF & SPA ja meie koostööpartner GolfMad Travel & Events golfireiside büroo.

 

Ära maga maha seda võimalust, lisaks on detsembri Türgi reis on peatselt ukse ees ja koos vägevate reisikaaslastega on Sul võimalus saada osa VOYAGE GOLF & SPA suurepärasest puhkusest golfiringidega MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF CLUB (3 ringi golfi), NOBILIS (1 golfiring ja LYKIA (1 golfiring) suurepärases korras väljakutel.

 

NB! EELMISE TALVE REIS SAMAL AJAL OLI SUPERHEA ILMAGA. VIIMASED 10 TALVE ON BELEKIS OLNUD SUUREPÄRASE ILMAGA.

 

 

Et nautida kõike seda mida peatoetaja VOYAGE pakub, pane kõigepealt ennast kirja suvisele võistlusele Otepääl, seejärel broneeri endale koht meie Beleki reisil detsembrikuusse, et kindlustada koht. Ära unusta varakult hankida lennupileteid, sest lennupiletite hinnad on peamiselt tõusva hinnaga.

 

REGISTREERIMINE ON HETKEL AVATUD CADDIEMASTERIS 

info@otepaagolf.com (+372) 56200115

 

Osale ja kohtume juba juulikuus golfirajal!

 

Koostöös VOYAGE GOLF & SPA ja GOLFMAD TRAVEL 

ja Otepää Golfi meeskond

SPONSORID