JOMARA NAISTEGOLFI SARI

MIS SARJAGA ON TEGEMIST?

 

 

Naistegolfi võistluste sari, mille peapartner on sel aastal JOMARA, kutsub rajale kõiki naismängijaid. Sarja etapid toimuvad peamiselt Otepää Golfis, kuid mõned etapid teeme ka teistel väljautel – sel aastal näiteks juunis ka Niitväljal. Üldiselt mängime 9 rada, ja iga etapp on eraldi võistlus. See tähendab, et osaleda võib ka ainult ühel etapil kui soov on.

 

KES ON NAISTESARJA OODATUD?

 

Tegemist on sellise naistesarjaga, kus põhirõhk on sotsiaalsel läbikäimisel. Ja ootame osalema kõiki, alustades täiesti rohelisest alustajast kuni kogenud singlini. Mängu võlu on ju üheskoos huvitavalt aega veeta, tutvuda sponsorite toodetega, rääkida naiste golfijutte ja plaanida järgmisi tegemisi. 

 

SARJA PEAAUHIND

 

Kõigi sarjas osalenute vahel läheb loosi üks eriti eksklusiivne auhind – reis Türgi golfiparadiisi 08.-15.detsembril 2024 (koos meie GOLFMAD EESTI KARIKA igatalvise grupiga).

 

AUHINNA VÕITMISEKS SAAD IGAL ETAPIL OSALEMISE EEST 1 LOOSIPILETI, MIS OSALEB FINAALVÕISTLUSE JÄRGSEL TSEREMOONIAL SUURES LOOSIRATTAS.

 

Auhinnapakett on selline:

( paketi väärtus on 885 EUR majutusega kaheses toas )

_7 ööd majutust luksuslikus ultra allinclusive hotellis VOYAGE GOLF & SPA HOTEL
_5 golfiringi* parimatel Beleki golfiväljakutel MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF COURSE (allinclusive klubimaja, 3 ringi golfi), NOBILIS (1 ring golfi), LYKIA (1 ring golfi);
_1 źetoon igal mängupäeval tasuta
_ MONTGOMERY KLUBIS allinclusive klubihoone ja poole mängu kerge toitlustus
_Golfiväljaku ja lennujaama transfeerid

 

Lisaks on võitjal võimalus osaleda

_*3 päevasel golfiturniiril GOLFMAD EESTI KARIKAS BELEKIS, mida korraldab Otepää Golfikeskus koostöös GOLFMAD TRAVEL & EVENTS golfireiside korraldajaga. 

tiiaegu ja väljakuid vt.parempoolsest veerust.

 

 

NB. Ultra allinclusive majutus tähendab, et toit ja jook hotellis sisaldub paketi hinna

SARJA TOETAVAD JOMARA PARTNERID

 

Lisaks vägevale loosiauhinnale on auhindade lauale oodata super innovatiivseid uusi kosmeetika uudistooteid BABOR’ilt ja kinkekaarte BABOR BEAUTY TARTU SPA-lt, aksessuaare LILLI JAHILO kollektsioonidest, Eesti parimat ajakirja SÄDE, juuksehoolduse uudiseid ja tooteid Eesti innovaatilisemalt juuksuriärilt DUGLAS, ilu-uudiseid brandidelt OMA CARE, AVÉNÉ ja RENE FURTERER, värskendavaid jooke ja palju muud

TÄNAME EELMISTE HOOAEGADE NAISTESARJA NIMESPONSORIT! 

Eelmiste hooaegade naistesarja peasponsor MILEEDI on lihtsalt imeline sisutus- ja lillekeskus ning kõik need lillesülemid pildigaleriis on pärit just MILEEDI LILLE- JA SISUSTUSSALONGIST Lõunakeskuses. Soovitame kõigil astuda läbi!

MILEEDI_LOGO

SPONSORID