VIP TROPHY

Tere tulemast VIP TROPHY 2024 üritusele Otepääl!

7.septembril stardime ühisstardist rajale, kus jagub pitstoppe, läikivate musklitega autosid, ilusaid inimesi ja mõnusat keelekastet.

Ürituse peapartneriteks olid eelmisel sügisel tavapäraselt olnud meie head PRIKE | HENNESSY, UNITED MOTORS | PEUGEOT | JEEP WRANGLER, GOLFLIFE SHOP, MILEEDI LILLED JA INTERJÖÖR, LAVAD JA TELGID, TOPAUTO TARTU ja palju teised partnerid. Auhinnalaud ja loosiratas on kindlalt pungil suurepäraseid auhindu.

Kui muidu on mänguformaadiks olnud Stablefordi punktimäng, siis nüüd uuendame formaati ja mängime hoopiski neljastes tiimides. Tegemist on sellise sügisese meelelahutusliku turniiriga, kus hea kohtuda äripartnerite kui lahedate golfisõpradega enne pikka talve.

Võistluse ja õhtusöögi vahel pakume sauna ja vahetoitlustust, et oleks mõnusam õhtusööki oodata. Jõuad vajadusel ära käia ka kodus või hotellis ennast värskendamas.

Jõuad vajadusel ära käia ka kodus või hotellis ennast värskendamas ja tulla tagasi tervitusjoogi ja õhtusöögi ajaks klubirestorani.

Iga käigu juurde valib joogid Prike sommeljee nende premium tooteportfellist, naudime muusikat,  meelelahutusprogrammi ja otse loomulikult seltskonda.

_Milline autobränd motoriseerib VIP üritust?
_Kes esineb?
_Kas üritusele ja ürituselt on korraldatud transfeerid?

Kõigile küsimustele saad peatselt vastused, kui saadame välja kutsed ja paneme välja võistlusjuhendi Golfboxi.

Kui soovid kindel olla, et Sinu firmale või seltskonnale on broneeritud üks või mitu neljast flait meie VIP võistlusele, siis saad koha reserveerida juba täna Caddiemasteri kaudu (vip@otepaagolf.com; telefon (+372 5620 0115), sest see traditsioonidega sündmus väärib külastamist.

Registreeri kaaslane õhtusöögile E-posti teel: vip@otepaagolf.com


JUHEND & REGISTREERIMINE

SPONSORID

alexboutigue LOGO
Golflife2 copy
LABELPRINT1
Norrison_
3C_auf_Weiss.eps (72 PNG)
Floorin_Interior_logo_black
logomerrem