GRIINIDE ÕHUTUSTÖÖD ALGASID

Head mängijad!

Kätte on jõudnud aeg, kus peab tegema ära griinide õhutamise ja liivatamise.
Kõik ikka selle nimel, et griinidel oleks jätkuvalt väga hea mängida.

Täna alustasime töid 1-9 radadel. General Play ringe radadel 1-9 hetkel teha ei saa.

 

Griinide õhutamine ja liivatamine on tavapärane golfiväljaku hooldustöö, mida tehakse mõned korrad aastas, või siis vastavalt vajadusele. Mängijtele tähendab see ajutist ebamugavust, kuna griinid ei ole harjumuspäraselt siledad, vaid õhuaukudega ja liivatatud. Ühtlasi tehakse tavaliselt ka griinide ülekülvi koos liivatamisega. Selline griinide hooldus garanteerib jällegi tulevateks golfimängudeks parema kvaliteediga griinid. Ajutine ebamugavus tööde teostamise ajal tuleb üle elada ja kas griinide hooldustööd ka muudavad Sinu jaoks General Play mängimise võimalust, see sõltub iga kord olukorrast. Seda infot saad jooksvalt väljaku Caddiemasterist küsida. 

Juhul kui väljakul on hooldustööde perioodil talvegriine, siis on päris griinile minek rangelt keelatud. Mängi väljakut nii nagu ta on, talvegriini mängi feeril asuvale lipule ja mine puttama suvegriinile kui seal lippu ei ole. Niimoodi on greenkeeper selle tööde käigus paigutanud teatud põhjusega.

Ehk siis kokkuvõtvalt – õhtutamine ja liivatamine on golfimängija jaoks hea uudis ja varsti saad taas kogeda paremat mänguelamust!