ASFALDIPROFF MEESTEGOLFI SARI

TOPAUTO_2024
logo 1
TevoLogo

MIS SARJAGA ON TEGEMIST?

 

Meestegolfi võistluste sari, mille peapartner on juba teist aastat teeehituse profid firmast ASFALDIPROFF. Sari on mõeldud ainult meestele, etapid toimuvad peamiselt Otepää Golfis, kuid mõni etapp saab toimuma ka mujal – sel aastal näiteks juunis Niitvälja Golfis (18 rada). Üldiselt mängime kolmapäeviti Otepää väljakul. 

 

KES ON VÕISTLUSTELE OODATUD?

 

Oodatud on kõik meesgolfarid, noored ja vanad, täiesti rohelised alustajad ja kogenud singlid. Mängu võlu on ju üheskoos huvitavalt aega veeta, tutvuda sponsorite toodetega, rääkida oma golfijutte ja plaanida järgmisi tegemisi. 

 

 

SARJA TOETAVAD KLUBI PARTNERID

 

Auhindade lauale on oodata ikka midagi head, kasulikku ja men only tooteid. Lisainfo sponsorite kohta on varsti väljas!

MEESTESARJA NIMESPONSOR ASFALDIPROFF ON USALDUSVÄÄRNE PARTNER EHITUSPROJEKTIDES

Kui Sul on plaanis tee ehitus, välistrasside ehitus, teekatte freesimine, treilervedu, killustiku või liiva vedu, ääre- või sillutiskivide paigaldus või kaevatööd, siis võta ühendust ASFALDIPROFFIGA www.asfaldiproff.ee

SPONSORID

JOMARA NAISTEGOLFI SARI

MIS SARJAGA ON TEGEMIST?

 

 

Naistegolfi võistluste sari, mille peapartner on sel aastal JOMARA, kutsub rajale kõiki naismängijaid. Sarja etapid toimuvad peamiselt Otepää Golfis, kuid mõned etapid teeme ka teistel väljautel – sel aastal näiteks juunis ka Niitväljal. Üldiselt mängime 9 rada, ja iga etapp on eraldi võistlus. See tähendab, et osaleda võib ka ainult ühel etapil kui soov on.

 

KES ON NAISTESARJA OODATUD?

 

Tegemist on sellise naistesarjaga, kus põhirõhk on sotsiaalsel läbikäimisel. Ja ootame osalema kõiki, alustades täiesti rohelisest alustajast kuni kogenud singlini. Mängu võlu on ju üheskoos huvitavalt aega veeta, tutvuda sponsorite toodetega, rääkida naiste golfijutte ja plaanida järgmisi tegemisi. 

 

SARJA PEAAUHIND

 

Kõigi sarjas osalenute vahel läheb loosi üks eriti eksklusiivne auhind – reis Türgi golfiparadiisi 08.-15.detsembril 2024 (koos meie GOLFMAD EESTI KARIKA igatalvise grupiga).

 

AUHINNA VÕITMISEKS SAAD IGAL ETAPIL OSALEMISE EEST 1 LOOSIPILETI, MIS OSALEB FINAALVÕISTLUSE JÄRGSEL TSEREMOONIAL SUURES LOOSIRATTAS.

 

Auhinnapakett on selline:

( paketi väärtus on 885 EUR majutusega kaheses toas )

_7 ööd majutust luksuslikus ultra allinclusive hotellis VOYAGE GOLF & SPA HOTEL
_5 golfiringi* parimatel Beleki golfiväljakutel MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF COURSE (allinclusive klubimaja, 3 ringi golfi), NOBILIS (1 ring golfi), LYKIA (1 ring golfi);
_1 źetoon igal mängupäeval tasuta
_ MONTGOMERY KLUBIS allinclusive klubihoone ja poole mängu kerge toitlustus
_Golfiväljaku ja lennujaama transfeerid

 

Lisaks on võitjal võimalus osaleda

_*3 päevasel golfiturniiril GOLFMAD EESTI KARIKAS BELEKIS, mida korraldab Otepää Golfikeskus koostöös GOLFMAD TRAVEL & EVENTS golfireiside korraldajaga. 

tiiaegu ja väljakuid vt.parempoolsest veerust.

 

 

NB. Ultra allinclusive majutus tähendab, et toit ja jook hotellis sisaldub paketi hinna

SARJA TOETAVAD JOMARA PARTNERID

 

Lisaks vägevale loosiauhinnale on auhindade lauale oodata super innovatiivseid uusi kosmeetika uudistooteid BABOR’ilt ja kinkekaarte BABOR BEAUTY TARTU SPA-lt, aksessuaare LILLI JAHILO kollektsioonidest, Eesti parimat ajakirja SÄDE, põnevaid turgutavaid BEMORE tooteid,  juuksehoolduse uudistooteid Eesti innovaatilisemalt juuksuriärilt DUGLAS, ilu-uudiseid brandidelt OMA CARE, AVÉNÉ ja RENE FURTERER, värskendavaid jooke ja palju muud

TÄNAME EELMISTE HOOAEGADE NAISTESARJA NIMESPONSORIT! 

Eelmiste hooaegade naistesarja peasponsor MILEEDI on lihtsalt imeline sisutus- ja lillekeskus ning kõik need lillesülemid pildigaleriis on pärit just MILEEDI LILLE- JA SISUSTUSSALONGIST Lõunakeskuses. Soovitame kõigil astuda läbi!

MILEEDI_LOGO

SPONSORID

GOLFMAD EESTI KARIKAS BY
VOYAGE GOLF & SPA (BELEK) 13.07.2024

Türgi golfireiside korraldaja GOLFMAD TRAVEL & EVENTS (+ GOLFMAD ACADEMY) tuleb 13.juulil 2024 meile taas külla Otepääle ja korraldab siin võistluse koos superkõvade auhindadega!

Selle võistluse peaauhinnaks on kolm Türgi Beleki golfipaketti allinclusive majutusega VOYAGE GOLF & SPA HOTELLIS 4 ööd ja 2 golfiringiga. Võidupakettide kasutamise ajaks on 08.-15.detsembril 2024 koos meie grupiga, kui mängime GOLFMAD EESTI KARIKATURNIIRI BELEKIS 

Peasponsorid VOYAGE GOLF & SPA ja meie koostööpartner GolfMad Travel & Events golfireiside büroo.

Türgi golfireiside korraldaja GOLFMAD’i võistlus tuleb taas Otepääle koos superkõvade auhindadega!

 

Selle võistluse peaauhinnaks on kolm Türgi Beleki golfipaketti allinclusive majutusega VOYAGE GOLF & SPA HOTELLIS 4 ööd ja 2 golfiringiga. Võidupakettide kasutamise ajaks on 08.-15.detsembril 2024 koos meie grupiga, kui mängime GOLFMAD EESTI KARIKATURNIIRI BELEKIS 08.-15.12.2024 ja juulikuise GOLFMAD EESTI KARIKA võidupakettide võitjad on teretulnud osalema meie Beleki turniiril tasuta.

Peasponsorid VOYAGE GOLF & SPA ja meie koostööpartner GolfMad Travel & Events golfireiside büroo.

 

Ära maga maha seda võimalust, lisaks on detsembri Türgi reis on peatselt ukse ees ja koos vägevate reisikaaslastega on Sul võimalus saada osa VOYAGE GOLF & SPA suurepärasest puhkusest golfiringidega MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF CLUB (3 ringi golfi), NOBILIS (1 golfiring ja LYKIA (1 golfiring) suurepärases korras väljakutel.

 

NB! EELMISE TALVE REIS SAMAL AJAL OLI SUPERHEA ILMAGA. VIIMASED 10 TALVE ON BELEKIS OLNUD SUUREPÄRASE ILMAGA.

 

 

Et nautida kõike seda mida peatoetaja VOYAGE pakub, pane kõigepealt ennast kirja suvisele võistlusele Otepääl, seejärel broneeri endale koht meie Beleki reisil detsembrikuusse, et kindlustada koht. Ära unusta varakult hankida lennupileteid, sest lennupiletite hinnad on peamiselt tõusva hinnaga.

 

REGISTREERIMINE ON HETKEL AVATUD CADDIEMASTERIS 

info@otepaagolf.com (+372) 56200115

 

Osale ja kohtume juba juulikuus golfirajal!

 

Koostöös VOYAGE GOLF & SPA ja GOLFMAD TRAVEL 

ja Otepää Golfi meeskond

SPONSORID

VIP TROPHY

Tere tulemast VIP TROPHY 2024 üritusele Otepääl!

7.septembril stardime ühisstardist rajale, kus jagub pitstoppe, läikivate musklitega autosid, ilusaid inimesi ja mõnusat keelekastet.

Ürituse peapartneriteks olid eelmisel sügisel tavapäraselt olnud meie head PRIKE | HENNESSY, UNITED MOTORS | PEUGEOT | JEEP WRANGLER, GOLFLIFE SHOP, MILEEDI LILLED JA INTERJÖÖR, LAVAD JA TELGID, TOPAUTO TARTU ja palju teised partnerid. Auhinnalaud ja loosiratas on kindlalt pungil suurepäraseid auhindu.

Kui muidu on mänguformaadiks olnud Stablefordi punktimäng, siis nüüd uuendame formaati ja mängime hoopiski neljastes tiimides. Tegemist on sellise sügisese meelelahutusliku turniiriga, kus hea kohtuda äripartnerite kui lahedate golfisõpradega enne pikka talve.

Võistluse ja õhtusöögi vahel pakume sauna ja vahetoitlustust, et oleks mõnusam õhtusööki oodata. Jõuad vajadusel ära käia ka kodus või hotellis ennast värskendamas.

Jõuad vajadusel ära käia ka kodus või hotellis ennast värskendamas ja tulla tagasi tervitusjoogi ja õhtusöögi ajaks klubirestorani.

Iga käigu juurde valib joogid Prike sommeljee nende premium tooteportfellist, naudime muusikat,  meelelahutusprogrammi ja otse loomulikult seltskonda.

_Milline autobränd motoriseerib VIP üritust?
_Kes esineb?
_Kas üritusele ja ürituselt on korraldatud transfeerid?

Kõigile küsimustele saad peatselt vastused, kui saadame välja kutsed ja paneme välja võistlusjuhendi Golfboxi.

Kui soovid kindel olla, et Sinu firmale või seltskonnale on broneeritud üks või mitu neljast flait meie VIP võistlusele, siis saad koha reserveerida juba täna Caddiemasteri kaudu (vip@otepaagolf.com; telefon (+372 5620 0115), sest see traditsioonidega sündmus väärib külastamist.

Registreeri kaaslane õhtusöögile E-posti teel: vip@otepaagolf.com


JUHEND & REGISTREERIMINE

SPONSORID

alexboutigue LOGO
Golflife2 copy
LABELPRINT1
Norrison_
3C_auf_Weiss.eps (72 PNG)
Floorin_Interior_logo_black
logomerrem

Baltikumi ja meie andmetel ka Skandinavia suurimate kõrgustevahega golfimaraton. Võistlejad läbivad 2 päeva jooksul 72 rada punktimängu arvestuses, kokku teeb see distants kahe päeva peale 25+ km iga osaleja kohta.

 

Vastupidavuse treenimist alusta juba hooaja algul ja kõige paremini õnnestub see teadagi Otepää golfirajal, mis sobib nii alustavale golfarile kui ka singlile. Ära unusta, et maratonil osalmiseks pead olema jõudnud oma händikäpi langetanud vähemalt HCP … peale.

 

 

 

Tule pane ennast proovile lahedal maastikul, ja iga maratoonar lahkub sellelt ürituselt mälestusmeenega, mis jääb meenutama raudset tahet ja võistlusvaimu.

 

Legendaarse golfimaratoni lugu oma silmade läbi saad ühtlasi vesta lapselastelegi. Raudset närvi, füüsilist vastupidamist ja täpset lööki treenib see maraton kohe kindlasti.

 

 

 

Kohtumiseni Otepääl!

#teamotepää

SPONSORID

GOLFILAAGER JA VÕISTLUSREIS
GOLFMAD EESTI KARIKAS BELEKIS
08.-15.12.2024

GOLFITURNIIRI PEAPARTNER ON VOYAGE GOLF & SPA

MIS REISIGA ON TEGEMIST?

08.-15.12.2024 OOTAME VÕISTLUSHIMULISI GOLFAREID PUHKUSE JA GOLFIREISILE TÜRKI BELEKISSE. MÄNGIME 5 RINGI GOLFI PARIMATEL GOLFIRADADEL NAGU MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF COURSE, LYKIA JA NOBILIS. MAJUTUME LUKSUSLIKUS ALLINCLUSIVE VOYAGE GOLF & SPA HOTELLIS.

 

KES ON GOLFIREISILE OODATUD?

 

Tegemist on golfarite grupireisiga, mille käigus toimub 3-päevane golfiturniir GOLFMAD EESTI KARIKAS BELEKIS, mille peapartneriks on üks luksuslikumaid golfikuurorte VOYAGE GOLF & SPA RESORT. Reisile võib kutsuda ka mittemängivaid kaaslasi. Grupi suurus ei ole hetkel piiratud, aga kohad võivad täituda kiiresti ja hotell võib kehtestada piirangu kui hotellitoad on täis.

Kõige kiiremini tõusevad lennupiletite hinnad, ja seepärast reserveeri endale koht varakult ja hangi ka lennupiletid.

 

Reisipaketi koos selle grupiga võivad võita ka 3 õnnelikku golfarit, sest 3 Türgi golfipaketti on auhindadeks ja loosirattas ka 13.juulil 2024 Otepää Golfikeskuses toimuval traditsioonilisel GOLFMAD EESTI KARIKATURNIIRIL, mille peapartneriks on samuti  VOYAGE GOLF & SPA RESORT. Võidupaketid kehtivad ainult alloleval golfireisi jooksul Türki ajavahemikul 08.-15.12.2024.

 

Lisainfo juulis väljapandud võidupakettide ja -võimaluste kohta on 13.juuli 2024 GOLFMAD EESTI KARIKA võistluse juhendis.

 


GOLFI JA ULTRA ALLINCLUSIVE MAJUTUSPAKETT SISALDAB

( 1095 EUR üksi toas | 885 EUR kaheses toas)

_7 ööd majutust luksuslikus ultra allinclusive hotellis VOYAGE GOLF & SPA HOTEL
_5 golfiringi* parimatel Beleki golfiväljakutel MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF COURSE (allinclusive klubimaja, 3 ringi golfi), NOBILIS (1 ring golfi), LYKIA (1 ring golfi);
_1 źetoon igal mängupäeval tasuta
_ MONTGOMERY KLUBIS allinclusive klubihoone ja poole mängu kerge toitlustus
_Golfiväljaku ja lennujaama transfeerid


_*3 päevast golfiturniiri soliidse auhinnalauaga GOLFMAD EESTI KARIKAS BELEKIS, vt.parempoolset veergu.


NB. Ultra allinclusive tähendab, et toit ja jook hotellis sisaldub paketi hinnas

*3-päevane GOLFMAD EESTI KARIKATURNIIR BELEKIS MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLFIVÄLJAKUL (VÕISTLUSKOMITEE VÕIB VÕISTLUSVÄLJAKUID VAJADUSEL MUUTA, NÄITEKS ILMA TÕTTU)

 

 

 

3 päeval on võimalik osaleda Beleki Voyage Golf & Spa hotelli poolt sponsoreeritud golfiturniiril. Võistlus toimub kolmes kategoorias, HCP löögimäng Meeste ja Naiste kategoorias, Stableford punktimäng Ühisklassis. Võitjatele soliidne auhinnalaud. Täpsem info saadetakse registreerujatele koos võistlusjuhendiga.

 

 

TIIAJAD JA VÄLJAKUD

09.12.2024 kl 09:00 – 10:30  MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF COURSE
10.12.2024 kl 10:36 – 12:10 NOBILIS 
12.12.2024 kl 09:00 – 10:30  MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF COURSE
13.12.2024 kl 10:30 – 12:10  LYKIA 
14.12.2024 kl 09:00 – 10:30  MONTGOMERY MAXX ROYAL GOLF COURSE

 

LENNUPILETI HIND LISANDUB PAKETI HINNALE. IGA REISIJA OSTAB LENNUPILETI ISE VÕI VASTUTAVA LENNUPARTNERI KAUDU (orienteeruv hind 450 EUR TURKISH AIRLINES’iga edasi-tagasi koos golfipagasiga).

Registreeri oma osalemine ka meie Golfboxis. 

 

SPONSORID